Rezultate LuminaMath

Pentru a gasi rezultatele unui elev va rugam sa urmati pasii de mai jos(selectarea acestor detalii este obligatorie pentru a putea gasi rezultatul):

Selectati judetul, scoala de provenienta, clasa si apoi introduceti numele elevului.

# Cod Nume Clasa Scoala Judetul Diploma Tabara Online Scris
251 ALEXANDRU OLARU 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 FOCSANI VRANCEA 88 Absent
252 ALEXANDRU PAULA ANDRADA 3 SCOALA NR.11 BUZAU BUZAU 76 Absent
253 204136055 ALEXANDRU SIRBU 4 SCOALA GIMNAZIALA ACADEMICIAN MARIN VOICULESCU GIURGIU Mentiune 62 59.5160101041
254 273128200 ALEXANDRU VAIDA 3 LICEUL PEDAGOGIC REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI MARAMURES Premiul III 91 64.01800020511
255 175141116 ALEXANDRU VLAD STEFAN 5 SCOALA GIMNAZIALA CORESI TARGOVISTE DAMBOVITA Premiul III 84.5 67.52601041011
256 328140169 ALEXE ALEXANDRA ANTONIA 8 SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL VASILE, PLOIESTI PRAHOVA 65 41.5120001011
257 ALEXE ALEXANDRA ANTONIA 8 SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL VASILE, PLOIESTI PRAHOVA 0 Absent
258 373131434 ALEXE ANDREI CRISTIAN 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VIDELE TELEORMAN Mentiune 86 53.51401010309
259 034135465 ALEXE ANDREI DANIEL 4 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA ARGES Premiul I 100 88.02601040714
260 375144302 ALEXE CALIN TUDOR 5 LICEUL TEORETIC MARIN PREDA TURNU MAGURELE TELEORMAN 68.5 42.5170003041
261 173130135 ALEXE DARIA GEORGIANA 3 SCOALA GIMNAZIALA RADU CEL MARE GAESTI DAMBOVITA Premiul III 97 62.01601010212
262 112123639 ALEXE ERIC GABRIEL 2 LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET BUZAU BUZAU 92.5 29.00500000302
263 267151533 ALEXE GEORGE 7 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 1 DECEMBRIE ILFOV 20.5 10.00401000102
264 154137269 ALEXE LUCA 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.16 MARIN IONESCU DOBROGIANU CONSTANTA CONSTANTA Premiul III 94 61.0170002051
265 032123348 ALEXE MARIA ANDREEA 2 SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU ARGES 94.5 37.00800000107
266 036147666 ALEXE MARIA DANIELA 6 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA ARGES 61.5 Absent
267 176151250 ALEXE OANA 6 COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI DAMBOVITA 45 Absent
268 266151972 ALEXE RAMONA ALEXANDRA 6 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BUFTEA ILFOV 30 25.01000010405
269 034138496 ALEXE STEFAN 4 SCOALA GIMNAZIALA ION PILLAT ARGES Premiul III 97 63.5160101041
270 346150518 ALEXIA MAN 6 LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS SATU MARE 40 33.01000000109
271 054137788 ALEXIA MASCAS 4 COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA BIHOR 88 49.51301000309
272 265141212 ALEXIA MOISUC 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 1 DECEMBRIE ILFOV 23 Absent
273 105146477 ALEXIA PANDELICA MOROIANU 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.62 BUCURESTI 54 22.50900010206
274 ALEXIU MATEI 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.49 BUCURESTI 45 Absent
275 418138351 ALICIUC ALEXANDRU-GABRIEL 8 SCOALA GIMNAZIALA NR.5, MUN. VASLUI VASLUI 71 Absent
276 155144417 ALIMAN EDUARD-BOGDAN 5 COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA CONSTANTA Premiul II 68 75.02902041013
277 103133226 ALIMARDANI DANIEL MIHAI 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.193 BUCURESTI 76.5 49.01300010309
278 325141343 ALIONTE ALEXANDRU 5 COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA, PLOIESTI PRAHOVA Premiul I Tabara 90 85.03403071113
279 048139445 ALISTAR ANDREEA 8 SCOALA GIMNAZIALA GEORGE CALINESCU ONESTI BACAU 24.5 Absent
280 374140408 ALMAJANU STEFAN ALEXANDRU 4 SCOALA GIMNAZIALA ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE TELEORMAN 85.5 37.00700000205
281 103129209 ALMANGIU MARIA TEODORA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.194 BUCURESTI Premiul III 100 65.01700000413
282 105144736 ALMASAN ANNA ANASTASIA 5 COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR BUCURESTI 40 Absent
283 ALMASAN IONATAN 4 LICEUL TEORETIC CRESTIN PRO DEO CLUJ-NAPOCA CLUJ 85 Absent
284 142124282 ALMASAN RUT 2 LICEUL TEORETIC CRESTIN PRO DEO CLUJ-NAPOCA CLUJ Premiul III 94 63.0170102041
285 127150530 ALRADI RALUCA ANDREEA 7 SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL CALARASI CALARASI 35.5 35.51401000508
286 182123299 ALSTANI IOANA COSMINA 2 SCOALA GIMNAZIALA ISALNITA DOLJ Premiul III 88 61.01701010411
287 305142552 ALUCAI BOGDAN STEFAN 5 LICEUL TEHNOLOGIC VASILE CONTA, TARGU NEAMT NEAMT 75 40.0160101041
288 325141816 ALUCULESI ANDRU CASIAN 5 SCOALA INTERNATIONALA SPECTRUM PLOIESTI PRAHOVA Premiul III 72.5 65.52502020813
289 322126510 ALUPEI DRAGOS ANDREI 2 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU, PLOIESTI PRAHOVA Premiul III 97.5 68.51901020412
290 363131612 ALUPOAIE ALESSIA MARIA 3 SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA RADAUTI SUCEAVA Premiul III 94.5 61.01701000313
291 ALUPOAIE MIHĂIŢĂ 8 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BOTOSANI BOTOSANI 0 Absent
292 078136103 ALUPOAIE MIHĂIŢĂ 8 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BOTOSANI BOTOSANI 55 35.01400040208
293 ALUPULUI BOGDAN CONSTANTIN 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.2, PIATRA-NEAMT NEAMT 86 Absent
294 305142838 AMALIA IOANA IORDACHE 5 COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA, PIATRA-NEAMT NEAMT 77 40.01301010209
295 053128057 AMALIA IOANA POP 3 SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA BIHOR Mentiune 100 58.01601010311
296 AMALIA RICLEA 5 SCOALA GIMNAZIALA DAN BARBILIAN GALATI GALATI 50.5 Absent
297 082125312 AMANALACHIOAEI MIHAELA 2 SCOALA GIMNAZIALA DUDESTI BRAILA Mentiune 91 55.5150002031
298 046148991 AMARANDEI LARISA 6 SCOALA GIMNAZIALA BUHOCI BACAU 25 30.01201030305
299 AMARANDEI RARES 5 SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL ALEXANDRIA TELEORMAN 0 Absent
300 198137732 AMARICAI ANA MARIA RAMONA 8 Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu nr. 17 Galati GALATI 37.5 29.00901000404