Rezultate LuminaMath

Pentru a gasi rezultatele unui elev va rugam sa urmati pasii de mai jos(selectarea acestor detalii este obligatorie pentru a putea gasi rezultatul):

Selectati judetul, scoala de provenienta, clasa si apoi introduceti numele elevului.

# Cod Nume Clasa Scoala Judetul Diploma Tabara Online Scris
101 422123006 AGACHE MARIA MEDEEA 2 SCOALA GIMNAZIALA DUILIU ZAMFIRESCU FOCSANI VRANCEA Premiul II 97 78.52200010714
102 077148273 AGACHE MIRELA 7 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BOTOSANI BOTOSANI Mentiune 35 52.52101040511
103 048139649 AGAFITEI ANDREI TEODOR 8 SCOALA GIMNAZIALA GEORGE CALINESCU ONESTI BACAU 22.5 Absent
104 386148298 AGAFITEI RAZVAN GABRIEL 6 COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA TIMISOARA TIMIS Premiul III 69 69.52702030913
105 243131036 AGAPIE MARA STEFANIA 3 SCOALA GIMNAZIALA SF.ANDREI SLOBOZIA IALOMITA Premiul I 100 88.02602040713
106 156147511 AGAPIE PHILIP CRISTIAN 6 SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI MEDGIDIA CONSTANTA 70.5 44.51601030507
107 143131178 AGARBICEANU MAIA CRISTINA 3 SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU CLUJ-NAPOCA CLUJ 97 46.01200000408
108 102124146 AGATIE MARIA 2 SCOALA GIMNAZIALA LEONARDO DA VINCI BUCURESTI Premiul III 94 67.01900020512
109 307151663 AGAVRILOAE CIPRIAN 7 LICEUL TEHNOLOGIC, PETRICANI NEAMT 25 22.50900010107
110 AGAVRILOAE MARIA DIANA 2 SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI BOTOSANI 79 Absent
111 075142976 AGAVRILOAE RARES-STEFAN 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BOTOSANI BOTOSANI Mentiune 57.5 51.01800000612
112 073128081 AGAVRILOAEI MARTA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 BOTOSANI BOTOSANI Premiul I 94 82.52401020714
113 113132979 AGHEANA CODRUT ANDREI 3 SCOALA GIMNAZIALA GEORGE EMIL PALADE BUZAU BUZAU Premiul I 94.5 88.02603030713
114 077151546 AGHEORGHIESEI ALEXANDRU 7 SCOALA GIMNAZIALA TIBERIU CRUDU TUDORA BOTOSANI 44 38.51000000406
115 AGHIORGHIESEI DENISA MARIA 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.10 SUCEAVA SUCEAVA 64.5 Absent
116 075142423 AGHIORGHIESEI MAIA ILINCA 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BOTOSANI BOTOSANI Premiul III 68 60.02401020813
117 044137520 AGHIRASIMOAE ANDRA TEODORA 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.10 BACAU BACAU Premiul III 91 63.01601000312
118 303130811 AGHIRASIMOAEI MARIA ELEONORA 3 Liceul Tehnologic Gheorghe Ruset Roznovanu NEAMT Premiul III 97 64.01800010413
119 AHMAD ODEY 3 SCOALA GIMNAZIALA O.GOGA ORADEA BIHOR 0 Absent
120 142126805 AHMED ABED-ELRAHMAN 2 COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA CLUJ Premiul III 97 67.01900020413
121 172122311 AHODEGNON JORDAN 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 MORENI DAMBOVITA Mentiune 58 58.01601010311
122 AILENEI IOANA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.2, MUN. BARLAD VASLUI 83 Absent
123 AILENEI ROBERT DENIS 2 SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI BOTOSANI 0 Absent
124 106148621 AILINCAI MIHAI TEODOR 6 SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU BUCURESTI Mentiune 59 51.01600000412
125 103130709 AILINCAI STEFAN VLAD 3 SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU BUCURESTI Mentiune 100 51.51201000209
126 AILINCUTEI DAVID IOAN 3 LICEUL TEHNOLOGIC SPIRU HARET, PIATRA-NEAMT NEAMT 76 Absent
127 AILIOAEI SANDRA 6 COLEGIUL NATIONAL ROMAN VODA, ROMAN NEAMT 29.5 Absent
128 077151018 AILOAIE LARISA IULIA 7 SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BOTOSANI BOTOSANI 27.5 36.01100010307
129 305145342 AILUTOAEI CALIN 5 SCOALA GIMNAZIALA DANIELA CUCIUC, PIATRA-NEAMT NEAMT 75 Absent
130 037147273 AIOANEI ARINA MIHAELA 7 SCOALA GIMNAZIALA ION PILLAT ARGES 53 Absent
131 155141444 AIOANEI FLORIN- ADRIAN 5 LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA CONSTANTA Premiul III 59.5 66.02401020912
132 074136022 AIOANEI MIRUNA IOANA 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 BOTOSANI BOTOSANI Premiul II 52 73.02101010514
133 387151434 AIOANEI ROBERT 7 LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA TIMIS 47 42.51701010609
134 018137727 AITAI CRISTIANA MARIA 8 SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU ALBA IULIA ALBA 24 Absent
135 145144574 AKA NADINE-YAH-ENORA 5 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU CLUJ-NAPOCA CLUJ 72.5 Absent
136 AL MOHAMAD BADR 4 SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU ALDEA VOIEVOD ALEXENI IALOMITA 25 Absent
137 AL MOHAMAD KHADIJA 4 SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU ALDEA VOIEVOD ALEXENI IALOMITA 25 Absent
138 092123737 ALAZAROAIE DARRIN-MATEI 2 SCOALA NR.2 BRASOV BRASOV 89 37.50900010008
139 075143272 ALAZAROAIE DAVID GEORGE 5 SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI BOTOSANI 71.5 44.0160003031
140 072124945 ALAZAROAIE TUDOR ANDREI 2 SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI BOTOSANI 100 37.50901010304
141 332124884 ALB ANTONIA MARIA 2 SCOALA GIMNAZIALA GH.LAZAR ZALAU SALAJ 88.5 25.00400000004
142 145142597 ALB IANNIS 5 LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA CLUJ Premiul III 75.5 62.52302030612
143 185142907 ALBA ANDREI CODRUT 5 SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN CRAIOVA DOLJ 65.5 Absent
144 155145685 ALBADI MATEI CRISTIAN 5 COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA CONSTANTA 73.5 49.51800000711
145 047148011 ALBAN CRISTIAN 7 SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN BACAU BACAU 28.5 24.50901000305
146 ALBEI PAUL-DANIEL 6 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RAMNICU SARAT BUZAU 0 Absent
147 382126744 ALBERT ADONIS-STEFAN 2 LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA TIMIS 100 25.00500000203
148 098136447 ALBERT ALEXANDRA 8 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 DIACONU CORESI BRASOV BRASOV 42.5 41.51502020407
149 323128962 ALBERT TEODOR STEFAN 3 SCOALA GIMNAZIALA SFANTA VINERI, PLOIESTI PRAHOVA Premiul I 94 91.02703030714
150 ALBINA MARIUS STEFAN 2 SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU, PLOIESTI PRAHOVA 73.5 Absent